Вітаємо у Чарівному Світі Madam Bushe

Де кожен куток - це історія смаку та мистецтва!

Туи ви можете насолодитися смачною та вишуканою кухнею, а також неперевершеними солодощами власного виробництва. Ми пропонуємо вам два заклади: ресторан та кафе-кондитерську, кожен з яких має свою унікальну атмосферу та асортимент.

Ресторан Madam Bushe - це місце, де ви можете відчути себе в старовинному французькому замку, затишному та романтичному. Тут ви знайдете різноманітні страви європейської кухні: грузинські, українські, середземноморські. А також неймовірні десерти: тортики, тістечка, печиво. Ресторан має приватні кабінки, окрему міні залу на 8 чоловік та літню закриту терасу. Тут ви можете насолодитися спокійною музикою, співом канарок та оздобленням у стилі 18 сторіччя. Ресторан знаходиться за адресою: вулиця Драгоманова, 12є, Кам’янець-Подільський. 

Кафе-кондитерська Madam Bushe - це місце, де ви можете поринути в світ яскравих кольорів, веселого дизайну та чудових смаків. Тут ви можете скуштувати найкращі тортики та тістечка в місті, які готуються з натуральних інгредієнтів та за авторськими рецептами. Також ви можете замовити собі ароматну каву, чай або сік. Кафе-кондитерська має дитячий дизайн, розфарбовані меблі та вітрину з тортиками. На стіні висять полички з імбірним печивом, яке змінюється в залежності від сезону та свята. Кафе-кондитерська була першим закладом мережі та радує своїх гостей з 2010 року. Кафе-кондитерська знаходиться за адресою: вулиця Лесі Українки, 35а, Кам’янець-Подільський. 

Від 2010 року Madam Bushe вабить гостей чарами смаку та витонченості. Оберіть свій шлях до казки: чи то буде розкішний ресторан, чи весела кафе-кондитерська.

 "Збалансована дієта — це печиво в кожній руці."

Barbara Johnson

 "Сміх найяскравіший там, де їжа найкраща"

Ірландське прислів’я

 "Не можна добре думати, добре любити, добре спати, якщо не пообідав добре"

Virginia Woolf